Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Povezave

V kolikor bi želeli biti omenjeni na naši podstrani povezav nas omenite in narediti povezavo na vaši strani in se nam oglasite na: rvmp(a)rockvibe (dot)com

Partnerji:

Red Bull: http://www.redbull.si
Paloma: http://www.paloma.si
Obsešn: http://www.obsession.si
Panolin: http://www.panolin.si

Prijatelji & bandi, založbe:

Burning Heads: http://burningheads.propagande.org
Elvis from Vrtoče: http://users.volja.net/elvisp/
Extrema (best Italian metal bend): www.extremateam.com
Grover/Moskito/Elmo: www.grover.de

Gospa Burja: www.gospaburja.net

Laibach: www.laibach.nsk.si
Leaf-fat: www.leaf-fat.com
Kennybal Smith: http://www.myspace.com/kennybalsmith
Marko Soršak: www.sorsak.com

Multiball: www.myspace.com/multiball
React: www.reactband.net
Sacro Egoismo, Austria: www.med-user.net/sacro
Shyam: www.shyam.si
Terrafolk (best Slo folk band): www.terrafolk.org
The Gogets (Austria, punk.rock): www.thegogets.com
Tide (great Slovene rock band): www.tide-band.com
Tricom Music (J.Kell): www.tricom-music.net

časopisi,  radio postaje, e-zini in ostali:

All Slovene bands: www.sloscena.com
čarli TV: www.carlitv.com
MTV Adria: www.mtvadria.com
Music Bosnia (BiH music portal): muzika.bosnia.ba
Stripcore, Ljubljana (comics, books, grafitti): www.ljudmila.org/stripcore
RSQ Mag: www.rsqmag.com
Rock vibe: www.rockvibe.com
Rockonnet: www.rockonnet.com
Rockline: www.rockline.si

Radio Študent, Ljubljana: www.radiostudent.si
Radio MARŠ, Maribor: www.mars.si
Real Rocker punk zine, Switzerland: www.realrocker.net
Rock TV (Italian 24hour all rock TV): www.rocktv.it
ŽVPL (Slovene cultural portal): www.zvpl.com
Wah Wah (Serbian alternative music portal): www.wahwah.co.yu

Festivali / organizatorji in klubi:

Buba, Ljubljana, SI: www.ljudmila.org/buba/
Boogaloo club, Zagreb, CRO: www.otv-club.com
Exit Festival, SCG: www.exitfest.org
FV music, LJ, SI: www2.arnes.si/fv/
Horn in Flames fest, Collablo-Renon: www.hangers.it
KUD France Prešeren -LJ, SI: www.kud-fp.si
Kset, Zagreb, CRO: www.kset.org
Krach Am Bach, Germany: www.krachambach.de
Lokalpatriot, Novo Mesto, SI: www.lokalpatriot.si
MKK, črnomelj, SI: www.klub-mkk.org
MIKK, Murska Sobota, SI: www.mikk-ms.si
MKNŽ, Ilirska Bistrica, SI: www2.arnes.si/~pomknz2/
Mighty Sounds fest (Czech Rep): www.mightysounds.cz Mostovna, Nova Gorica, SI: www.mostovna.com
Open Eye Open Air, Switzerland: www.openeye.ch
Pr'Gabrijelu, Cerkno, SI: www.gabrijel.si
Pixxelpoint festival (computer art & music fest), N.Gorica, SI: www.pixxelpoint.org
Rdeča Ostriga, Škofja Loka, SI: www.ostriga.org
Rototom Sunsplash, Italy: www.rototomsunsplash.com
Rolling Stone, Italy: www.rollingstone.it
Štuk, Maribor, SI: www.stuk.org
Pohoda festival, Slovakia: www.pohodafestival.sk
Rock Otočec: www.rock-otocec.com
Rock For People, Czech Rep.: www.rockforpeople.cz
ŠKUC Ropot: www.skuc.org
Zavod Masovna, Nova Gorica: www.masovna.org

« Nazaj

DISKOGRAFIJA

RADIO UNFRIENDLY
AKTUALNA IZDAJA

URADNA IZDAJA: 16.MAREC 2015

AKTUALEN SINGLE: TAKE YOUR TIME - 18.1.2016 MTV Premiera

Prinaša: 12 novih pesmi, med njimi tudi aktualen single ANY PLACE TO GO, vsem pa je skupno, da so hitre, melodične punk rock pesmi z vplivi hard core in metal zvoka, ampak v stilu ELVIS JACKSON! Veliko užitkov pri poslušaju!

 

RE-IZDAJA PRVIH DVEH LEGENDARNIH IZDAJ! PONOVNO NA VOLJO!
 

 


NASTOPI

07.07.17 - (SI) Radenci, Radenska noč
21.07.17 - (A) Timelkam SBAM FEST

ANDROID:
Filip Flisar Ski Cross
Filip Flisar Ski Cross HD
   
OS:
Filip Flisar Ski Cross

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ELVIS JACKSON vas vabijo na tek Wings for Life World Run

Prijavite se na tek Wings for Life World Run in prispevajte k iskanju zdravila za poškodbe hrbtenjače.

Za delavnico ali nastop Sokija se prosim obrnite na: rvmp@rockvibe.com

www.sorsak.com
www.myspace.com/markosorsak

 

 



Red Bull
ELVIS JACKSON Powered also by
ELVIS JACKSON Copyright ©2017. Vse pravice pridržane. All right reserved. | Web: Supernet.si

 

 

Soundcloud